Tonje på topp i Viken!

Nominasjonsmøtet valgte Tonje Brenna (31), Roger Ryberg (66) og Siv Henriette Jakobsen (52) som Viken Arbeiderpartis fremste kandidater.

Tonje Brenna etter nominasjonsmøtet valgte henne som Viken Aps førstekandidat.

Tonje Brenna (31) valgt som førstekandidat i Viken Arbeiderparti. Foto: Tilnærmet Lik

1. Tonje Brenna (1987) Ullensaker
2. Roger Ryberg (1952) Asker
3. Siv Henriette Jacobsen (1966) Moss
4. Andreas Lervik (1969) Sarpsborg
5. Hoda Imad (1995) AUF/Nordre Follo
6. Jens Petter Hagen (1957) LO/Lillestrøm
7. Tonje Kristensen (1988) LO/Drammen
8. Rune Fredriksen (1972) Fredrikstad
9. Torunn Skottevik (1964) Lørenskog
10. Bjørn Tore Ødegården (1970) Kongsberg
11. Cecilie Agnalt (1978) Skiptvet
12. Are Helseth (1955) Bærum
13. Gunvor Eldegard (1963) Nordre Follo
14. Erik Kaupang (1966) Hol
15. Anne Sandum (1973) Ringerike
16. Fredrik Kveseth (1999) AUF/Fredrikstad
17. Hege Dubec (1976) LO/Fredrikstad
18. Martin Ludvigsen (1986) Vestby
19. Jenny Evjen (1984) Nes i Akershus
20. Mons Ivar Mjelde (1979) Ringerike
21. Bhanuja Rasiah (1997) AUF/Drammen
22. Lars Pedersen Due (1970) Halden
23. Petra Brinch (1997) AUF/Indre Østfold
24. Ole Guttorm Brenden (1977) LO/Eidsvoll
25. Ina Libak (1989) AUF/Ås
26. Steinar Berthelsen (1950) Rollag
27. Grete Lise Lunde Ingerøe (1958) Sarpsborg
28. Tobias Linge (1997) AUF/Bærum
29. Elin Maria L’Estrange (1987) Ullensaker
30. Terje Bråthen (1949) Modum
31. Anne Kristin Hov Hilleren (1965) Øvre Eiker
32. Terje Moland Pedersen (1952) Fredrikstad
33. Tove Steen (1955) Lillestrøm
34. Vidar Mikalsen (1963) Asker
35. Camilla Aas (1988) Indre Østfold
36. Runar Landsverk (1982) Kongsberg
37. Tone Merethe Hansen (1957) Frogn
38. Sigmund Valberg (1972) Lillestrøm
39. Inger Lønseth (1945) Drammen
40. Terje Olsson (1958) LO/Indre Østfold
41. Kari Aalerud (1952) Bærum
42. Terje Granerud (1951) Rælingen
43. Dagny Christin Sten (1960) Jevnaker
44. Bendik Thun (1995) AUF/Drammen
45. Aase Furali (1952) Sarpsborg
46. Atle Ottesen (1979) Fredrikstad
47. Iselin Andresen Olafsen (2000) Nannestad
48. Ivar Ekanger (1954) Ås
49. Merete Gandrud (1970) Flå
50. Trygve Westgård (1948) Indre Østfold
51. Mona Vaugner (1973) Hvaler
52. Amund Kjernli (1957) Lillestrøm
53. Merete Bellingmo (1963) Nordre Follo
54. Ståle Skjønhaug (1979) Ringerike
55. Marte Gustavsen Ødegården (1993) Kongsberg
56. Jarle Tranøy (1982) Råde
57. Maria Imrik (1997) AUF/Fredrikstad
58. Steinar Ottesen (1982) Aurskog-Høland
59. Marianne Riis-Rasmussen (1960) Asker
60. Øyvind Kleven (1957) Øvre Eiker
61. Karine Pedersen (1999) AUF/Ringerike
62. Petter Trønnes (1971) LO/Indre Østfold
63. Laila Rode Olsen (1957) Rakkestad
64. Terje Vestby (1949) Lunner
65. Unni Garsjømoen (1950) Hurdal
66. Ove Solberg (1961) LO/Lier
67. Wenche Olsen (1965) Halden
68. Øivind Sand (1953) Rælingen
69. Vilde Eriksen Bjerknes (1975) Enebakk
70. Svein Vargan (1965) Ringerike
71. Eli Svarverud (1960) Sigdal
72. Chiga Bisimwa (1981) Sarpsborg
73. Irene Bekkevold Berg (1962) Lillestrøm
74. Arne Andreas Olsen (1965) Nittedal
75. Shkendie Shala (1981) Halden
76. Terje Berghagen (1982) LO/Ringerike
77. Rita Hirsum Lystad (1963) Frogn
78. Jørgen Lorentzen (1956) Nesodden
79. Signe Ramson Høie (1999) Lier
80. Jaran Berg (1987) Fredrikstad
81. Dagny Arnestad (1946) Bærum
82. Dag Johnsrud (1953) Nordre Follo
83. Helene Bøsei Olsen (1994) Hole
84. Rutkay Sabri (1997) Drammen
85. Inger Lise Skartlien (1967) Moss
86. Ulf Torben Redi (1951) Halden
87. Tone Rønoldtangen (1953) Nes i Akershus
88. Arne Arnesen (1945) Ullensaker
89. Lirigzona Berisha (1998) Ål
90. Shakeel Rehman (1984) Moss
91. Marit Bjørlo (1949) Vestby
92. Vidar Schei (1972) LO/Fredrikstad
93. Helen Bøsterud (1940) Bærum

Roger Ryberg, Tonje Brenna og Siv Henriette Jakobsen er glade for å være valgt som toppkandidater i Viken

Roger Ryberg, Tonje Brenna og Siv Henriette Jakobsen